O stronie

Wszyscy wiemy, że o zdrowie należy dbać. Zdrowy styl życia: zdrowa dieta i sport – to tematy poruszane na łamach wielu porali w Internecie. Ale co, kiedy zdrowie zaczyna szwankować, kiedy potrzebna jest pomoc lekarska? Wówczas pojawiają się pytania: do jakiego lekarza zwrócić się o pomoc oraz jak sfinansować konsultacje i badania. 

W Polsce teoretycznie każdy Obywatel ma prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej. Niestety kluczowe jest tutaj słowo „teoretycznie”, gdyż aby szybko dostać się do lekarza specjalisty, trzeba zapłacić i to niestety nie mało. Oczywiście możemy czekać, ale nie od dziś wiadomo, że szybka i trafna diagnoza to podstawa powrotu do zdrowia. Zatem, jeśli Cię stać to możesz leczyć się prywatnie. Ale co zrobić mają osoby mniej zamożne, dla których każdy dodatkowy wydatek to obciążenie domowego budżetu? Rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą być ubezpieczenia zdrowotne, które stają się w naszym kraju coraz popularniejsze.

Ta strona powstała aby promować ten typ ubezpieczeń, gdyż wierzę, że w nieodległej przyszłości będzie to podstawowe źródło finansowania służby zdrowia w naszym kraju. Mam również nadzieję, że dzięki tym usługom, każdy z Pacjentów będzie mógł liczyć na wysoki poziom świadczeń, krótkie terminy wizyt oraz dostęp do najnowszych metod leczenia.